Korzyści

Odpływ polskich pracowników na zachodnie rynki pracystale rosnące koszty zatrudnienia i niedostatek kadr na polskim rynku przyczyniły się do zwiększonego zapotrzebowania tysięcy polskich firm na alternatywne źródła pozyskiwania pracowników. Polska staje się jednocześnie ważną częścią globalnego rynku pracy, rekrutacja pracowników ze wschodu zaś idealnym rozwiązaniem kadrowym, podnoszącym konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

Jesteśmy dumni być częścią tego procesu zmian. Dzięki bezpośrednim przedstawicielstwom na Ukrainie (biura EWL Ukraina w Charkowie i Lwowie) oraz sieci partnerów w Europie Wschodniej i Azji mamy bogate zaplecze, aby dostarczać Państwu wykwalifikowane kadry na korzystnych warunkach.

 

Co daje Państwu współpraca z EWL?

Kompleksową obsługę kadrową, na wszystkich etapach procesu rekrutacji – przejmujemy na siebie wszystkie formalności, tak aby zatrudnienie pracownika ze wschodu było dla Państwa łatwiejsze nawet od zatrudnienia Polaka.

► Wsparcie ekspertów w dziedzinie zatrudnienia obcokrajowców – pełna specjalizacja w dziedzinie powierzania pracy cudzoziemcom jest gwarancją doskonałej znajomości specyfiki branży.

Usługi „szyte na miarę” - rekrutacja pracowników, leasing pracowniczy, outsourcing, doradztwo - naszą ofertę zawsze przygotowujemy elastycznie pod kątem Państwa oczekiwań. Nasi przedstawiciele wsłuchują się w Państwa potrzeby, by dostarczyć ofertę sprofilowaną pod Państwa branżę i rodzaj działalności.

Wykwalifikowanych pracowników, selekcjonowanych pod kątem stanowiska – rekrutujemy dla Państwa pracowników na dane stanowiska, w tym również na takie, na które w Polsce często brakuje wykwalifikowanej kadry, w branżach takich jak przemysł lekki, transport, HoReCa, czy budownictwo.

Bezpieczeństwo zatrudnienia i bezpłatne zastępstwa – pilnujemy, aby cały proces zatrudnienia był zgodny z prawem, umożliwiamy też bezpłatne sprawdzenie kwalifikacji pracownika i bezpłatne zastępstwo w przypadku niespełnienia wymagań! Tylko u nas mogą Państwo liczyć na dwutygodniowy okres próbny, w trakcie którego mogą Państwo osobiście zweryfikować kompetencje pracownika.

Pełna kontrola nad procesem zatrudnienia - informujemy na bieżąco o postępach w rekrutacji, na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem.

Oszczędności finansowe  - elastyczne formy zatrudnienia i wysoka efektywność naszych metod zatrudnienia gwarantują Państwu stabilny poziom zatrudnienia oraz niską rotację pracowników.

 


Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?  Zapraszamy po szczegółowe informacje o ofercie East West Link.


 

 

Współpracują z nami: