Leasing pracowniczy

„Wynajmowanie” pracowników to obecnie jedna z najwygodniejszych form zatrudnienia obcokrajowców a model pracy tymczasowej zyskuje coraz większą popularność wśród polskich pracodawców.

Leasing pracowniczy polega na oddelegowaniu pracowników do innego pracodawcy, umożliwiając przedsiębiorcom dynamiczną reakcję za zmiany w zapotrzebowaniu na pracowników, elastycznie dostosowując wielkość zatrudnienia do bieżących potrzeb firmy.

W ramach współpracy z Państwem oferujemy nie tylko standardową dla usługi rekrutacji pracowników pomoc przy selekcji i sprowadzeniu pracowników do kraju, ale również przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z obsługą kadrową i legalizacją pracy – w tym wypłaty wynagrodzeń, prowadzenie szkoleń, a także pokrycie pozostałych kosztów pracowniczych (w tym ZUSu i podatków). Dzięki temu mogą Państwo skupić się na prowadzeniu działalności i kluczowych kompetencjach przedsiębiorstwa, sprawy kadrowe i księgowe pozostawiając w naszych pewnych rękach.

Naszym klientom zapewniamy kompetencje zarówno pracowników fizycznych, jak również wysoko wykwalifikowanych specjalistów, starannie wyselekcjonowanych pod kątem powierzanego stanowiska.

Główne zalety wynikające z wynajęcia pracownika:

  • możliwość zastosowania polityki minimalnego zatrudnienia
  • zmniejszenie ryzyka zwolnień etatowych pracowników
  • proste wyliczenie kosztów pracy na podstawie stawki godzinowej
  • redukcja kosztów i czynności administracyjnych
  • możliwość wynajęcia pracownika zarówno przy zleceniach krótko, jak i długoterminowych
  • zakwalifikowanie kosztów zatrudnienia pracowników tymczasowych jako usług zewnętrznych a nie kadrowych

leasing

System płatności dla leasingu pracowniczego jest oparty o korzystne stawki leasingowe. W koszt wynajmu pracowników wliczone są WSZYSTKIE koszty dodatkowe, w tym m.in. składki ubezpieczeniowe, chorobowe, zaliczka na podatek dochodowy, a także marża agencyjna.

Współpracują z nami: