Outsourcing

Już w 1923 roku Henry Ford stwierdził:

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”


Outsourcing pracowniczy to najbardziej innowacyjna forma współpracy, którą możemy Państwu zaoferować. Dzięki naszej rozbudowanej sieci kontaktów w Europie Wschodniej i na Dalekim Wschodzie jesteśmy w stanie zatrudnić pracowników w ich krajach ojczystych i sprowadzić ich do Polski w oparciu o tak zwane delegowanie i umowy eksportowe. Podobnie jak w przypadku leasingu pracowniczego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rekrutacją pracowników i obsługą kadrową, jednak ze względu na bardziej liberalne prawo pracy i dużo korzystniejsze stawki obowiązujące na wschodzie, możemy Państwu zaproponować ofertę dotychczas nieosiągalną w Polsce.

 

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem handlowym w celu sprawdzenia, czy usługa outsourcingu pracowniczego jest już dostępna dla Państwa branży.

Współpracują z nami: