Kim jesteśmy?

Założona w 2007 roku EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 8 lat rekrutuje dla Państwa najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich.

Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyliśmy rekrutowanych przez nas pracowników, zdobyliśmy także zaufanie naszych Klientów, stając się jedną z pierwszych profesjonalnie zarządzanych agencji zatrudnienia obcokrajowców z Europy Wschodniej i Azji, świadczących usługi w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników ze Wschodu. Obecnie dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu (pozwolenia na pracę, karty pobytu).

Zmiany w polskim prawie na przestrzeni ostatnich kilku lat przyczyniły się do wzrostu zainteresowania pracownikami ze wschodu, jednocześnie dając nam narzędzia formalno-prawne, które umożliwiły prowadzenie procesu rekrutacji na równi z zatrudnianiem pracowników z rynków lokalnych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych oraz przedstawicielstwa na Ukrainie oraz w Europie Wschodniej i Azji są gwarancją dostarczania efektywnych rozwiązań kadrowych, opartych na wykwalifikowanych pracownikach. W 2012 roku otworzyliśmy w Kijowie na Ukrainie naszą nową filię, EWL Ukraina.

ofirmie(1)

EWL Group wyróżnia na polskim rynku unikalne, w pełni profesjonalne podejście do kwestii rekrutacji obcokrajowców, do tej pory charakterystyczne jedynie dla największych agencji pośrednictwa pracy. Na potrzeby zarządzania firma uruchomiony został unikatowy, dostosowany do potrzeb agencji pracy system zarządzania klasy CRM, w firmie zostały ponadto wdrożone rozwiązania z zakresu zarządzania projektami i procesami informatycznymi. Firma posiada licencję agencji zatrudnienia 7509 niezbędną do prowadzenia projektów rekrutacyjnych, krajowych i międzynarodowych. A ponad wszystko, cały czas najważniejsi dla nas są ludzie - to dzięki nim agencja jest gotowa prowadzić nawet najbardziej zaawansowane projekty rekrutacyjne.

Dziękujemy za zaufanie!


Więcej informacji o ofercie East West Link znaleźć można w działach "Dla Pracodawcy" i "Dla pracownika"

 

 

 

Współpracują z nami: