Rolnictwo i prace sezonowe

Rolnictwo to szczególny sektor, którego działalność jest definiowana przez stały kalendarz następujących po sobie okresów wzmożonej i spokojniejszej pracy. Sytuacja gospodarcza, wymagania rodzimych pracowników i rozwój rynków Unii Europejskiej składają się na konieczność poszukiwań nowych rozwiązań pracowniczych.

rolnictwo2

East West Link oferuje Państwu szeroki wachlarz specjalistów ze wschodu, świetnie sprawdzających się:

  • przy pracach fizycznych na roli
  • przy zbiorach pieczarek, truskawek, jabłek i innych upraw
  • jako ogrodnicy
  • jako operatorzy maszyn rolniczych
  • jako kierowcy ciągników
  • przy uprawach całorocznych i pracach sezonowych
  • w branży rolno-spożywczej

Rekrutując pracowników do Państwa firmy dokonujemy ścisłej selekcji, zwracając w szczególności uwagę na ich solidność i pracowitość. Kandydaci szanują wykonywaną pracę, są silnie zmotywowani, przygotowani do pracy w przedłużonym wymiarze godzin.

Przy wyborze pracowników do Państwa firmy dokonujemy ich selekcji pod kątem ich kwalifikacji zawodowych i predyspozycji. Dlatego do prac sezonowych najczęściej rekrutujemy pracowników spośród obywateli Ukrainy, ze względu na szybkość i łatwość zatrudnienia (możliwość zatrudnienia o 6-miesięczne oświadczenia o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcom), dobrą znajomość języka polskiego, wieloletnią tradycję przyjazdów do Polski, a także wysoką motywację i efektywność w pracy na roli.

Innym pożądanym kierunkiem, zwłaszcza przy zatrudnieniu długookresowym, jest zatrudnienie obywateli Chin i Nepalu. Mieszkańcy Nepalu dzięki wielowiekowym tradycjom rolniczym, a także umiejętności pracy w bardzo trudnych warunkach klimatycznych są bardzo wytrzymali i doskonale przystosowani do wykonywanego zawodu. Również obywatele Chin, kraju o jednej z najpotężniejszych gospodarek na świecie, pracują zgodnie z najnowocześniejszymi standardami i posiadają ogromne doświadczenie w uprawach roślin żywieniowych i przemysłowych.

 

Współpraca z nami to:
Kompleksowa obsługa kadrowa, na wszystkich etapach procesu rekrutacji – przejmujemy na siebie wszystkie formalności, tak aby zatrudnienie pracownika ze wschodu było dla Państwa łatwiejsze nawet od zatrudnienia Polaka.
Usługi „szyte na miarę” - rekrutacja pracowników do pracy stałej lub sezonowej, leasing pracowniczy - naszą ofertę zawsze przygotowujemy elastycznie pod kątem Państwa potrzeb.
Efektywni pracownicy, przygotowani do wielogodzinnej, ciężkiej pracy na roli – rekrutujemy pracowników z regionów o długich tradycjach rolniczych.
Bezpieczeństwo zatrudnienia i bezpłatne zastępstwa – trzymamy rękę na pulsie, by cały proces zatrudnienia był zgodny z prawem, umożliwiamy też bezpłatne sprawdzenie kwalifikacji pracownika i bezpłatne zastępstwo w przypadku niespełnienia wymagań!
Pełna kontrola nad procesem zatrudnienia - informujemy na bieżąco o postępach w rekrutacji, na każdym etapie jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem.
Oszczędności finansowe nawet do 40% - elastyczne formy zatrudnienia i wysoka efektywność naszych metod rekrutacji gwarantują Państwu stabilny poziom zatrudnienia oraz niską rotację pracowników.

 

 

Współpracują z nami: