Formularz zamówienia

Prosimy o wprowadzenie niezbędnych danych odnośnie Państwa zapotrzebowania na pracowników:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EWL S.A. w celach marketingu produktów i usług własnych EWL S.A., poprzez:

Mail

Telefon

SMS

Wyrażam zgodę na udostępnianie przez EWL S.A. moich danych osobowych podmiotom z Grupy EWL Group: EWLIT sp. z o.o. sp. k., EWL Outsourcing sp. Z o.o., Synchroner Sp. z o.o., w ich własnych celach marketingowych.
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest EWL S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 142 B. Przetwarzanie Twoich danych następuje wyłącznie w celu nawiązania kontaktu lub w celu udzielenia odpowiedzi na podane w formularzu kontaktowym pytania, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO. W przypadku wyrażenia na to oddzielnej zgody Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług EWL S.A. lub pozostałych podmiotów z EWL Group. Masz prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, usunięcia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz wniesienia skargi do Prezesa UODO. Przysługuje Ci prawo do cofnięcia zgód udzielonych na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Wycofanie zgód nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed ich wycofaniem. Możesz skorzystać z przysługujących Ci praw poprzez przesłanie wiadomości na adres e-mail: daneosobowe@ewl.com.pl.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

Współpracują z nami: