Korzyści

Odpływ polskich pracowników na zachodnie rynki pracystale rosnące koszty zatrudnienia i niedostatek kadr na polskim rynku przyczyniły się do zwiększonego zapotrzebowania tysięcy polskich firm na alternatywne źródła pozyskiwania pracowników. Polska staje się jednocześnie ważną częścią globalnego rynku pracy, rekrutacja pracowników ze wschodu zaś idealnym rozwiązaniem kadrowym, podnoszącym konkurencyjność polskich przedsiębiorstw.

Jesteśmy dumni być częścią tego procesu zmian. Dzięki bezpośrednim przedstawicielstwom na Ukrainie (biura EWL Ukraina w Kijowie, Charkowie, Odessie i Lwowie) oraz sieci partnerów w Europie Wschodniej i Azji mamy bogate zaplecze, aby dostarczać Państwu wykwalifikowane kadry na korzystnych warunkach.

 

Dlaczego EWL Group?

DOŚWIADCZENIE - Jesteśmy największą polską agencją zatrudnienia cudzoziemców, od prawie 10 lat specjalizującą się w usługach pośrednictwa pracy cudzoziemców.

DOSTĘPNOŚĆ - Dzięki bazie ponad 10 000 kandydatów do pracy
i szybkiemu czasowi reakcji, gwarantujemy stabilną rekrutację pracowników w okresach największego zapotrzebowania.

SPECJALIZACJA - Posiadamy dedykowane procesy HR w ramach wyspecjalizowanych linii biznesowych, wspierające klientów z poszczególnych branż.

PEŁNA OBSŁUGA – Pełna obsługa zatrudnienia, poczynając od transparentnej obsługi legalizacji pobytu i pracy, na organizacji transportu i zakwaterowania kończąc.

ZESPÓŁ EKSPERTÓW – Nasz międzynarodowy zespół ekspertów w dziedzinie zatrudnienia obcokrajowców jest do Państwa stałej dyspozycji.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ – Bierzemy pełną odpowiedzialność za proces zatrudnienia przed instytucjami kontrolnymi (PIP, ZUS, US, Straż Graniczna).


Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?  Zapraszamy po szczegółowe informacje o ofercie East West Link.

 

 

Współpracują z nami: