Outsourcing

Już w 1923 roku Henry Ford stwierdził:

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my.”


Outsourcing pracowników to najbardziej innowacyjna forma współpracy, którą możemy Państwu zaoferować. Podobnie jak w przypadku leasingu pracowniczego przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z rekrutacją pracowników i obsługą kadrową, jednak ze względu na doskonałe zrozumienie sektorów w których operujemy, możemy Państwu zaproponować ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb pracodawców w danej branży.

Usługi outsourcingu stanowią alternatywę dla usług podwykonawstwa, w ramach których pracownik tymczasowy jest  zatrudniony przez agencję w celu wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika. Outsourcing pracowników w ramach oferty EWL Group pozwala na elastyczne delegowanie na zewnątrz firmy kompletnych procesów biznesowych poprzez skuteczne obniżenie kosztów operacyjnych związanych z zarządzaniem personelem. Gwarantujemy naszym klientom możliwość zastępstwa pracownika, który nie spełnia Państwa oczekiwań.

Podobnie jak w przypadku usługi leasingu pracowniczego, klient przestaje być wówczas stroną prawną w stosunku pracy wobec delegowanych do niego pracowników. W zależności od obszaru biznesowego lub procesu zlecanego na zewnątrz, rozliczenia z firmą outsourcingową mogą być oparte o roboczogodziny jej personelu, lub wykonywane przez delegowany personel czynności (w ramach usług takich jak co-packing, czy kompletacja zamówień).

 

Usługa outsourcingu pracowników wiąże się ze szczególnymi korzyściami dla Państwa:

  • CIĄGŁOŚĆ ZATRUDNIENIA pełna kontrola nad fluktuacją zapotrzebowania
  • PEŁNA OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA przejęcie przez EWL obowiązków związanych z legalizacją zatrudnienia i obsługą kadrowo-płacową
  • PROSTY MODEL WSPÓŁPRACY – rozliczenia oparte o jedną stawkę
  • DEDYKOWANY KOORDYNATOR obsługa całego procesu ze strony dedykowanego dla Państwa koordynatora
  • REDUKCJA KOSZTÓW OPERACYJNYCH pełna kontrola kosztów wraz z redukcją kosztów nadgodzin
  • ZMINIMALIZOWANE RYZYKO minimalizacja ryzyka prawnego.

 

Outsourcing pracowników i procesów biznesowych sprawdza się szczególnie skutecznie w branżach takich jak gospodarka magazynowa, przemysł spożywczy, czy branża produkcyjna. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym przedstawicielem handlowym w celu sprawdzenia, czy usługa outsourcingu pracowników jest już dostępna również dla Państwa branży.

Współpracują z nami: