Kursy języka polskiego

Wszystkim zainteresowanym nauką języka polskiego polecamy bezpłatne kursy online, które ukażą się na stronie Polskijazyk.pl.

Platforma internetowa oferuje bezpłatną naukę języka polskiego w czasie rzeczywistym od poziomu A1 do poziomu B1, biorąc pod uwagę wymagania dotyczące egzaminu certyfikacyjnego z języka polskiego dla obcokrajowców. Do poprawy skuteczności nauki, stosowane są nowoczesne i przyjazne metody, a także funkcje, które ułatwiają naukę i szybko utrwalają zdobytą wiedzę. Oprócz nauki języka polskiego uczestnik kursu będzie miał okazję zapoznać się z historią i kulturą współczesnej Polski a także poznać sylwetki najbardziej znanych Polaków.

people-2557396_960_720

Platforma powstała w ramach projektu „Learn Polish, Learn Poland”. Celem projektu jest promocja nauki języka polskiego poprzez stworzenie zintegrowanej i bezpłatnej platformy do zdalnego uczenia się języka polskiego skierowanej do osób rosyjskojęzycznych z Białorusi, Ukrainy i Rosji, które myślą o podjęciu studiów w Polsce.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2015".

Instrukcja użytkowania [PDF ]

Ponadto, osobom zainteresowanym pracą w Polsce oferujemy 3 bezpłatne lekcje, które pomogą bez problemu znaleźć legalną pracę w Polsce.

Lekcja 1 [PDF]

kurs 1

Lekcja 2 [PDF]

kurs 2

Lekcja 3 [PDF]

 

kurs 3

W Warszawie można zapisać się na bezpłatne kursy polskiego dla obcokrajowców. Lekcje prowadzone są przez specjalnie przeszkolonych wolontariuszy. Grupy na każdym poziomie są podzielone na anglojęzyczne i rosyjskojęzyczne. W ramach zajęć prowadzone są również warsztaty integracyjne.

Dowiedz się więcej => TU


 

Partner Agencji EWL, szkoła języka polskiego dla obcokrajowców Edu & More, prowadzi indywidualne i grupowe stacjonarne kursy języka polskiego (w siedzibie szkoły w centrum Warszawy oraz sercu życia studenckiego - w Bibliotece Uniwersyteckiej), jak również oferuje interaktywne kursy języka polskiego na platformie e-learningowej www.polishonlinenow.com.

Na platformie www.polishonlinenow.com znajduje się m.in.:

• pierwszy na świecie, kompletny kurs języka polskiego sprofilowany biznesowo
(dostępny od poziomu początkującego do zaawansowanego),
• praktyczny kurs języka polskiego codziennego
(dostępny od poziomu początkującego do zaawansowanego),
• pozbawiony gramatyki kurs języka polskiego dla turystów,
• unikatowe lekcje języka polskiego na specjalne okazje.

Interaktywne kursy języka polskiego online, dostępne w dwóch wersjach językowych (angielski / rosyjski), są przeznaczone do samodzielnej nauki lub służą jako nowoczesne i efektywne wsparcie kursów tradycyjnych.

logo-mspNa polskim rynku Edu & More jest prekursorem nauczania języka polskiego efektywną metodą blended learning, łączącą nauczanie stacjonarne i interaktywne kursy online. Za innowacje w nauczaniu obcokrajowców języka polskiego została nagrodzona tytułem Lidera Przedsiębiorczości roku 2011.

 


Dla wszystkich kandydatów do pracy w Polsce, którzy przesłali do nas swoje CV, szkoła języka polskiego dla obcokrajowców Edu & More oferuje:

logo-edu-and-more- 10 % zniżki na wszystkie kursy języka polskiego online

- 5% zniżki na grupowe kursy stacjonarne w Warszawie.

Współpracują z nami: