Kim jesteśmy?

Założona w 2007 roku EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich.

 

Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyliśmy rekrutowanych przez nas pracowników, zdobyliśmy także zaufanie naszych Klientów, stając się jedną z pierwszych profesjonalnie zarządzanych agencji zatrudnienia obcokrajowców z Europy Wschodniej i Azji, świadczących usługi w zakresie rekrutacji i kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników ze Wschodu. Obecnie dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu (pozwolenia na pracę, karty pobytu).

Zmiany w polskim prawie na przestrzeni ostatnich kilku lat przyczyniły się do wzrostu zainteresowania pracownikami ze wschodu, jednocześnie dając nam narzędzia formalno-prawne, które umożliwiły prowadzenie procesu rekrutacji na równi z zatrudnianiem pracowników z rynków lokalnych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych oraz przedstawicielstwa na Ukrainie oraz w Europie Wschodniej i Azji są gwarancją dostarczania efektywnych rozwiązań kadrowych, opartych na wykwalifikowanych pracownikach. W 2012 roku otworzyliśmy w Kijowie, jako jedna z pierwszej polskich agencji na Ukrainie, naszą nową filię. EWL Ukraina obecnie liczy sobie 4 oddziały - w Kijowie, Lwowie, Charkowie i Odessie.

 

ofirmie(1)


Więcej informacji o ofercie East West Link znaleźć można w działach "Dla Pracodawcy" i "Dla pracownika"

Współpracują z nami: